| Adrian_4326 a întrebat:

Mi-am Facut Un Server de Metin2 Privat si as Dori sa stiu cum schimb preturile la negustoare etc... si cum bag iteme in ele.
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| dark_9812 a răspuns:

Pai am eu codurile pentru iteme si pot face rost si de cele pentru schimbarea pretului o sati trimit o adresa de mess si ma poti contacta acolo. Cn stie poate facem serverul sa tinatongue

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei cred ca sunt niste coduri...am acele coduri cred si te-as putea ajuta... daca vrei contacteazama la darkness_fall97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt coduri de schimbat preturile...
trebuie sa ai programu navicat lite, serverul pornit si sa intri in navicat dai sa creiezi o conectiune mySQL, si continuiii mai cauta pe net contact: metin2alphaspeed2@yahoo.com

| Adrian_4326 explică:

Dark baga id adi_florea2008

| curcanos a răspuns:

Pai am si eu aceeasi problema si nu o gasesc

| myfriends a răspuns:

Cu coduri

| MiraKle a răspuns:

Am si eu aceeasi problema cine ma poate ajuta va rog add cipri_94skul