| IULYAN_6598 a întrebat:

Salut mi-am uitat parola de la mess si nu mi-a pot aduce aminte nu stiti cum o pot recupera am incercat cu forgot your password dar nu stiu daca am facut bine si am completat pana la sfarsit si mi-a dat

Please check the message sent to your email to reset your password.

alternate. email(...)@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Acel alternate. email inseamna un alt email la care stii parola si poti verifica parola trimisa catre acel email.

1 răspuns:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Intra pe acel alternate email si ai in inbox sau poate spam un email cum ca parola ta a fost schimbata si trebuie sa comfirmi intr-un termen de 24h daca nu ma insel.
fundita?