| Fck99 a întrebat:

Salut, pot participa la olimpiada daca am pierdut buletinul si nu mai stiu seria? In rest stiu CNP si asa.

4 răspunsuri:
| crud a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa prezinti cartea de identitate, nu sa ii povestesti despre CNP. Cred ca solutia este sa mergi la Evidenta Populatiei, sa declaia actul pierdut si sa soliciia eliberarea unei noi carti de identitate in regim de urgenta.

| Cutezătorul4k a răspuns:

Sa mergi cu certificatul de nastere

| Alexutzu09 a răspuns:

Eu zic sa mergi cu ceva album de la gradinita ca te recunosc sigur? sper ca te-am ajutat laughing