| nimicitorul a întrebat:

Salut se aude tare sunetul la Samsung galaxy fame?

Răspuns Câştigător
| aisha01eu a răspuns:

Eu am alb. Si este dragut. L-am luat in mai, pe la inceput, nu exista pe albastru atunci in magazin. A aparut in februariem iar ca si functii este exact ca un S3 mini. Numai ca este mai ieftin decat un S3 mini.

5 răspunsuri:
| aisha01eu a răspuns:

Se aude ok. Am si eu galaxy fame si este un telefon bun, la un pret si mai bun.

| bunicisibuni a răspuns:

Da se aude minunat.

| nimicitorul explică (pentru aisha01eu):

Auzi dar dc pe cuuloarea alb costa 6 mil si pe blue 8 mil.tu pe ce culoare ai?

Răspuns utilizator avertizat
| nimicitorul explică (pentru aisha01eu):

Auzi mai am o intrebare ca tot ti-ai cumparat telefonul ai avut pana acum probleme cu tochu-l ca varamea mi-a zis ca la unele telefoane cand este cald sau frig se blocheaza tochu-l.