| nimicitorul a întrebat:

Salut vreau si eu cat mai multe pareri Samsung galaxy fame in legatura cu jocurile cum se vad cum ruleaza daca se intrerup ma refer la gen temple run, angry grun, subway surfers daca se aude tare volumul la melodii si functiile tot tot. Funda.Multumesc

7 răspunsuri:
| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Zi ma? nu fi rusinos ca iti spun si eu laughing

| nimicitorul explică (pentru nimicitorul):

Iti mai dau o funda

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Nu am masurat-o, nici nu ma intere cat o ai tu laughing

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Da o ai mare pentru ca eu o am cam 13cm e bine pune pe linie sa vezi laughing

| HardCore7750 a răspuns (pentru nimicitorul):

Nu mai discut despre subiectul asta

| nimicitorul explică (pentru HardCore7750):

Ok te salut multumesc pentru parerile tale sa stii ca m-ai ajutat nb mai vb ai id de mess?