| Aurel812 a întrebat:

Stie cineva un antivirus gratuit care sa fie cat de cat bun?

Multumesc.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa mine sunt vreo trei cam la egalitate: Avira, Avast si AVG. Ca sa ai protectie buna le poti completa cu un antimalware si un firewall bune. Eu am avast! 6 si MalwareBytes' Anti-Malware si Comodo Firewall. Numai bine!

| DEBrown a răspuns:

Www.rachidstorm.com De aici iti downloadezi Kaspersky Internet Security 2011. Este cel mai bun Anti-Virus.

| DEBrown a răspuns:

Http://www.go4it.ro/software/care-este-cel-mai-bun-antivirus-5796573/
Uite un sondaj facut recent. Convinge-te si singur. :P

| Liviu321 a răspuns:

Da unu bun si gratis, la care iti faci cont si te tin c`am un an este avast. scrie pe net download avast i`al si instaleaza`l eu acum pe asta il am si e f bun happy

| Zoya333 a răspuns:

Avira

| anonimgl a răspuns:

Avast