| Broncea123 a întrebat:

Sunt clasa a 8a si as vrea sa dau la liceul militar din Breaza. Imi poate spune si mie cineva ce conditii sunt acolo? Am auzit ca te pune sa iei chistoace din wc sau sa speli wc, sau ca mancarea este proasta.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca fumezi in buda, mi se pare si normal sa iei chistoacele de acolo. Altfel... noi sa fim sanatosi. O sa ai o cariera stralucita si te vei pensiona pe bani frumosi cand un medic abia daca are vreo 10 ani de vechime. Ce vrei mai mult de atit?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Armata nu este pentru muieri simandicoase. Primul lucru facut la Academia Trupelor de Uscat a fost sa descfund WC-ul cu mana. Asa ca luatul chistoacelor cu mana este domnie curata.