| lorycykk a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa stiu daca ma pot transfera din clasa 10 la liceul militar Dimitrie Cantemir din breaza si daca pot ce conditii trebuie sa indeplinesc? scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Eu nu cred ca e posibil doar in cazul in care unul din elevii de acolo a fost dat afara si s-a eliberat astfel un loc ( ceea ce e putin probabil sa se intample). Poti merge sa te interesezi la Centrul de Recrutare de la tine din oras si ei iti vor spune exact daca se poate si daca mai e cazul si conditiile pe care trebuie sa le indeplinesti.

2 răspunsuri:
| lorycykk explică:

Scuze doar k vroiam raspunsuri urgent!

| Magiccc a răspuns:

Ai reusit?