| valentin2002 a întrebat:

Salut! Știe cineva cum sta treaba cu abonamentul la STB și Metrou? Eu sunt student si mi-am facut abonament la stb pe o luna si nu știu dacă și cel de metrou se va face tot pe același card sau dacă se mai poate...ca am auzit ca nu poți sa beneficiezi de reducere la 2 abonamente și ca ar fi trebuit sa fac abonamentul Metrou+Stb...

1 răspuns:
| pesteinapa69 a răspuns:

Stiu ca abonamentul de metrou este diferit cu cel de STB si trebuie sa le reincarci in fiecare luna. Reincarcarea nu costa la abonamentul de la metrou. La cel de la STB nu mai stiu cum este.