| DoctorChucky a întrebat:

Am Cateva intrebari :
1. Cand incerc sa dau drumul pc-ului meu se incarca la infinit... trebuie sa fac boot prin CD. Ce trebuie sa fac ca sa mearga ca inainte? Sa reinstalez Winows-ul?
2. Cum fac comanda prin tastatura care iti arata ce programe sunt active ( sau ceva genu' )
3. Un site cu Windows 7 Ultimate Free Fara Virusi si 100% Functionabil as dori.
Nu trebuie sa imi raspundeti la toate 3 doar la cele care stiti.
Raspuns corect la 2/3 sau 3/3 Funda+ Multumesc Anticipat!
P.S Nu va bagati daca nu va pricepeti!

Răspuns Câştigător
| BMadalin1992 a răspuns:

1. Da, instalezi din nou windows
2. Task managerul, la windows 7 se activeaza pe CTRL SHIFT si ESC
la a 3 a nu stiu imi pare rau.

1 răspuns:
| DoctorChucky explică (pentru BMadalin1992):

Multumesc oricum :*