| XxxBestKillerxxX a întrebat:

am o problema cu antivirusul nu ma prea pricep la aceste programe cum pot downloada un nou antivirus fara sa reinstalez windows-ul sa mearga si pentru calculator si pentru net si ce se intampla daca il instalez peste celalalt, va rog daca stiti raspunsul si un antivirus calumea spuneti-mi cum trebuie sa il instalez si dounloadez si ce trebuie sa mai fac. Va rog sa raspundeti repede dau funda+vot pentru un raspuns calumea.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Dark4EverzZ a răspuns:

Pai eu am antivirusul avast http://www.avast.com/free-antivirus-download de aici il downloadezi si se instaleaza normal... din cand in cand mai dai si Update ca sa fie la curent cu ce e mai nou... Daca ai deja antivirus dezinstaleazal si apoi baga-l pe asta. Daca ai un virus el il detecteaza automat. tu doar dai un click pe Move to Malware si apoi trebuie sa le stergi. Scoate verstiunea Free Antivirus din link sa nu platesti pentru celelalte. Bafta si sper ca te-am ajutat