| AlexBmxRider a întrebat:

Salut, TPU. Am comandat o bicicleta second hand de la cineva din Bucuresti prin fan courier, eu sunt din Craiova, ma poate ajuta cineva sa imi spuna cat ma costa transportul? Multumesc anticipat, coletul are 13 kg...

2 răspunsuri:
| AlexandrulS a răspuns:

Depinde de valoarea bicicletei lungimea, latimea si inaltimea la 13 kg si celalalte caracteristici standard iar pretul bicicletei este de 1000 de lei te consta in jur de 260 de lei daca bicicleta costa mai putin scazi 10-20-30 de lei. apreciezi si tu. dar realistic acum daca costa 900 de lei nu scazi 200 din transport. Sper ca iti este de folos sau cel mai simplu pe site-ul lor oficial este un fel de calculator de costuri transport.

| AlexBmxRider explică (pentru AlexandrulS):

Dimensiunea e in jur de 130, 50, 20, cred.