| Laur089 a întrebat:

Cat ma costa sa trimit o pereche de adidasi de la Craiova pana la Bucuresti prin fan courier?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

21-22 ron

| metalhead999 a răspuns:

Nu contează ce sau cât cumperi. Ei au o taxă fixă pe curier. De exemplu, eu mi-am dat comandă de pe cool senzation şi a trimis-o din Timişoara până în Bacău cu 16 lei transportul. Ăsta e preţul fix acolo. Nu contează unde este trimisă şi de unde. Contează ce scrie pe site-ul respectiv. Verifică acolo. big grin