| KrEaThYvE a întrebat:

am o intrebare: eu joc counter strike 1.6 si in ultima perioada am jucat mult pe un server clasic, ownerul mi-a zis ca maine imi da admin si nu stiu ce trebuie sa ii dau adica ce date ca sa imi faca adminul, si care va fi comanda prin care ma loghez cu adminul
funda!+vot

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Pur si simplu ii trimiti un mesaj pe forum sau pe mess cu ce nick vrei tu sa ai si cu o parola!
Ex : Nick - Alex
Parola - maplimb
Si dupa ce ele iti da admin, cand intri in cs, deschizi consola si scrii : setinfo _pw maplimb! dar la cs sa ai numele Alex!
Ai priceput? ce server e? sa intru si eu big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KrEaThYvE explică (pentru N0xEterniS):

Intri acu? romania.lgz.ro multumesc mult funda

| N0xEterniS a răspuns (pentru KrEaThYvE):

Nu merge man. imi spune `bad server adress` thinking
Poate nu ai scris bine big grin