| Ceawdear a întrebat:

Am o intrebare dar este la counter-strike 1.6 asa sa vedem am facut cere de admin pe un server si m-a acceptat ia-m dat numele si parola la ounaru
dar problema e ca am uitat cum trebuia sa scriu in consola sa imi bage adminul adica sa imi activeze adminul va rog spuneti-mi cel mai bun raspuns dar sa fie si primul dat Funda

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

In consola scrii asa, ca sa activezi parola, si logg-ul din consola serveru-lui
setinfo _pw "parola" fara " si cu spatiu intre _
Bafta!

4 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Amx_ numele la server si parola

| Plolice a răspuns:

Pai el trebuie sa scrie sa iti activeze nu tu

| fcb1234 a răspuns:

Intreaba pe cel ce ti-a dat adminul ce comanda trebuie sa dai in consola ca sa intrii cu adminul. pentru ca nu la toate serverele e aceeasi comanda

| Ceawdear explică:

Chimie a dat raspunsul corect uitasem