| allstarwatch a întrebat:

am o mica problema la care sper sa ma ajutati, deci cand downloadez ceva de pe net spre exemplu muzica sau jocuri ei bine, ii dau save si dupa imi apare o fereastra care se numeste library, de acolo nu mai pot face nimic de exemplu daca vreau ascult melodia respectiva nu mearga sau daca vreau sa joc respectivul joc nu merge sa fac nimic. Mentionez ca am windows 7 iar navigatorul este mozila, dau funda!

2 răspunsuri:
| Byana a răspuns:

Ai dat dublu click pe ele? Jocurile trebuiesc instalate inainte,daca dai dublu click acolo unde este jocul o sa-ti apara o fereastra si va tb sa dai "yes" asta in caz ca vrei sa intalezi jocul respectiv,"no" daca nu. Oricum fisierele de acolo le gasesti in folderul "Downloads" din My Documents. Incearca sa dai de acolo play la muzica,daca nu merge pentru inceput incearca sa dai restart computerului, daca problema persista incearca sa-l scanezi de virusi, daca nu iti apare ca ar fi infectat, incearca sa reinstalezi Mozilla, daca inca persista nu cred ca mai ai alta solutie decat reinstalarea Windows-ului.

| allstarwatch explică:

Mersi big grin dar am windows 7 si scrie ca software anti-virus nu poate scana acel fisier faza e ca eu nu am anti-virus poti sa mai vii cu detalii happy