| CosminPC a întrebat:

Am o pisica birmaneza,care a gasit-o mama pe o strada,si este deshidratata,nu vrea apa,a baut doar putin lapte,nu prea mananca,nu se misca, respira dar sta intr-un singur loc(doar unde o punem noi), abia se misca...etc etc.
Daca ma puteti ajuta, lasati un raspuns va rog mult de tot!
Multimesc!

6 răspunsuri:
| CosminPC explică:

Va rog lasati comentarii utile!

| georgyanna22 a răspuns:

Duo la un medic veterinar pentru animale

| Alle57 a răspuns:

Poate este lovita si de aia nu se misca sau poate fi speriata daca zici ca e de pe strada. In privinta mancarii ii poti da ori lapte, ori sunt supe pentru pisici. Incearca si aia. Sa se faca bine. happy

| Mwha a răspuns:

Pisica e bolnava mai mult ca sigur, du-o la veterinar.

| nice67 a răspuns:

Pisica e bolnava sigur. Daca a stat mult pe strada, nehranita din aceasta cauza. straight face Du-o la un medic veterinar si poate iti da si un medicament sa se faca bine. happy

| CosminPC explică:

Am fost cu ea la veterinar si ne-a dat un pateu pentru pisicile bolnave.Si ceva de purici.In rest, ne-a zis sa o supraveghem 2 zile.Si atat!