| Trixisor a întrebat:

Pisica mea se comporta foarte ciudat. Pana acum scuipa puii mamei ei, adica fratii ei. Acum se tine dupa ei, ne scuipa daca incercam sa-i atingem, se pune peste mama lor, care ii alapteaza, ca sa suga de la ea. Acum am gasit-o cu alt pui de pisica,(pe care noi l-am gasit pe strada si intr-un fel l-am adoptat) sugand de la ea. Acum intreabarea mea e, de unde are lapte? Are lapte? Si de ce se comporta asa? Are puiuti? E gestanta? M-as bucura foarte mult daca m-ati ajuta cu un raspuns. Multumesc, sunt speriata.
DAU COROANA SAU FUNDA, VA ROG! E URGENT!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Troll, pisicile nu fac asa, iar intrebarea e pusa la misto cu nume special.

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Trebuie dusa la preot si exorcizata, aia nu-i reactie normala.

| Nonolita a răspuns:

Nu ai de ce sa fii speriata.
Daca e gestanta sa nu, numai veterinarul iti poate spune. Nu cred ca are lapte. Cert e ca i s-au trezit simturile de mama.