| Emilia2499 a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor, am o pisica de cam 4-5 luni si nu imi dau seama ce rasa este. Mama ei era foare frumoasa, avea ochii albastri la fel ca la o birmaneza (cred ca era un metis de birmaneza) si pisica mea arata la fel, ochii albastri, o fatuca destul de rotunda, coloritul corpului este un cafeniu cu alb si are dungi pe picioare. Este cat de cat pufoasa, cu toate ca mama ei nu era. Daca ma puteti ajuta cu un raspuns! Multumesc, apropo, nu ii cunosc tatal, cu toate ca 2 dintre fratii pisicului meu sunt maidanezi(ochii galbeni si blana normala cu un colorit maro), iar alti 2 sunt cafenii cu ochi albastri exact ca el.

5 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Da, pune poza nu povesti vanatoresti tongue

| Emilia2499 explică (pentru JicaContra):

Https://images.app.goo.gl/1vu3PkRQm6TBjXNcA

Este o poza de pe google, exact asa arata si ea doar ca nu chiar atat de blanoasa ca inca este pui, da-ti copy la link si il puneti pe google, cu ea nu stiu cum sa pun poza

| JicaContra a răspuns (pentru Emilia2499):

Click dreapta pe poza, open image in a new tab sau view image:
https://www.imperechere-pisici.ro/......23_795.jpg
nu ma pricep la rasele de pisici, daca nu primesti un raspuns, redeschide intrebarea, pe dupa-amiaza cand e numarul maxim de utilizatori TPU conectati si pune si link-ul cu imaginea;)

| Lorastan123 a răspuns:

Mai ajuta mult cu o poza

| Emilia2499 explică (pentru Lorastan123):

Https://images.app.goo.gl/1vu3PkRQm6TBjXNcA

Este o poza de pe google, exact asa arata si ea doar ca nu chiar atat de blanoasa ca inca este pui, da-ti copy la link si il puneti pe google, nu stiu cum sa pun poza cu ea