| stangaionut a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu facebook-ul,nu imi arata prietenii online in dreapta unde trebuie sa fie lista aia, imi arata doar alb, si nu mai pot vedea poza marite si nici sa comentez sau sa dau like, ce se intampla? mersi

3 răspunsuri:
| Andreiyy a răspuns:

Daca e asa cum spui tu. Un moderator de la facebook ti-a blocat niste parti din facebook. Si eu am l fel mai am 3 zile de asteptat. Aceasta problema se intampla cand nu cunosti pe cineva si tu il bagi in lista de prieteni. Bafta :p

| norb1t32 a răspuns:

Sall aceiasi problema am avut-o si eu si nu stiam ce sa fac.am intrebat pe ceilanti prieteni si m-i-a spus c-ai dela net nu-ti face griji bafta. funda?

| Algida a răspuns:

Hm...
1) Poate nu ai prieteni.
2) Poate ca iti lipsesc niste pluginuri.
Descarca Google Chrome sau Mozila Firefox.
Am avut si eu problema asta... bine la mine era mai grav se vedea alb cand deschideam facebook-ul.
Sper ca te-am ajutat.