| radcasian a întrebat:

as dori sa stiu daca programul PowerISO este folosit ca si Daemon Tools? adica are aceleasi proprietati de a monta imaginea?

3 răspunsuri:
| mihai_7264 a răspuns:

Nu, poweriso se foloseste mai mult pentru jocuri de ps2 ps3 etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,monteaza si imagini iso. Uite un link si iti spune acolo pentru ce este.Il si poti descarca de acolo. http://download.chip.eu/ro/PowerISO-4.7_690749.html.Mai este si programul magic disc si multe altele, trebuie doar sa scrii " programe de montat imagini iso" pe google, si ai o sumedenie.Gratuit bineinteeles.