| Nesquik98 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pun windows 7 ultimate pe un CD/DVD ca nu vreau sa mi-l instalez cu poweriso sau daemon tools!

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Trebuie sa creezi un CD bootabil. http://www.youtube.com/watch?v=q1ccLYRe4VA

3 răspunsuri:
| ClauCS99 a răspuns:

Poti si fara dvd si cd sa il instalezim, eu asa l-am instalat.

| Nesquik98 explică (pentru ClauCS99):

Am spus ca nu vreau sa il instalez cu Daemon tools sau power iso si ca sa il instalezi fara CD iti trebuie una dintre astea...

| VinnieS1 a răspuns:

Poti baga pe stick in primul rand, in al doilea rand poti sa folosesti nero si sa il bagi pe stick dar trebuie ca sticku sa fie formatat pe un format cu vreo 4 litere(o abreviere) ca sa il poti instala de pe el.