| AyZ a întrebat:

As vrea sa imi vand calculatorul si nu stiu cat as putea lua pe el. Are AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2. 20Ghz, 1.00 GB of RAM, hdd 80 GB.

Răspuns Câştigător
| RobDogg a răspuns:

Hmm, poti lua usor 600-700 lei, dar mai mult nu cred, doar daca ai monitor, boxe, mouse pe care vrei sa le vinzi SI daca sunt mai bune, ai mai putea creste cu 100-150 de lei valoarea.

2 răspunsuri:
| JansonLupu a răspuns:

Nu mai mult de 400 euro iti zic eu big grinbig grin cu ram 1 gb si 80 gb hdd big grin este laptop?

| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Ia sa caluclam putin:procesorul:se merita cam 150 lei nou este vreo 200.
1gb ram:sa zicem cam 50lei.Hard 80:100lei mai mult nu e dar depinde ce DDR ii pc.Eu cred ca til va lua cineva cu vreo 350-400lei 100$ cu 600-700 cum zice RobDogg imposibil mai bine iti iei nou