| FLorin22 a întrebat:

Vreau sa vand o unitate de calculator, nu stiu cu ce pret sa o vand. poate ma ajutati si pe mine, bine dispune de urmatoarele setari: AMD athlon (tm) 64x2 Dual core processor 4200+, 2.20 GHz, 1.00 of Ram ....placa video 128.

1 răspuns:
| TheSkull a răspuns:

Sar vinde cu 150 lei ca singurul lucru bunicel de pe el e procesoru da are putini ghz asa ca nu prea e cine stie ce.

Mai bine strange bani sa iti ieu un pc mai bun uite aici unul super bun mie imi merge si FarCry3 pe el

http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/start/