| Gabonne1982 a întrebat:

Cum fac sa sterg un blog de pe Blogger?

Răspuns Câştigător
| HoneyBooBoo a răspuns:

Www.blogger.com-> Blog-> Alegi postarea pe care vrei s-o stergi-> Apoi intr-un colt (unde se afla postarea) vei vedea un creion mic si dai click pe el-> Dupa aia iti va aparea ceva si tu trebuie sa salvezi ca postare nefinalizata-> Iti apare lista cu postarile nefinalizate si bifezi pe cea pe care vrei s-o stergi -> Dai click pe "Stergeti elementele selectate". Atat

2 răspunsuri:
| HoneyBooBoo a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, multumesc pentru fundita, dar sa stii ca mie-mi merge sa sterg postari asa. Numai bine

| Gabonne1982 explică:

Sincer n-am reusit sa-l sterg, desi nu-s incepator in domeniu.Nu-mi apare nici macar locul de unde sa sterg postarile, nemaivorbind de creion sau postari nefinalizate.Ti-am dat funda fiindca s-ar putea sa mearga la altii care mai au nevoie pe aici.Au zapacit de tot blogger-ul cu modificarile facute dupa ureche