| anonim_4396 a întrebat:

de curand am achiziţionat un laptop Msi cx623, am fost nevoit sa îi refac windowsu..am bagat windows 7 Ultimate..problema e ca nu pot instala placa de reţea,.Am descărcat peste 10 programe de pe diferite site'uri, şi degeaba :-( cine ma poate ajuta? cu un link de unde pot descărca driver'u... Dau funda+Vot. Mulţumesc!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca si asta daca nu l-ai incercat:
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.