| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Eu am ca browser Google Chrome. Si de la un timp cand incerc sa intru in el nu mai ma lasa imi spune :,, Whow! Google Chrome has chrased.Relaunch now!
Ce e de facut crying ma dispera

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie reinstalat!
Pa, pa.

| 1Q a răspuns:

Reinstaleaza programul

| OnuOnulică a răspuns:

Am facut asta de 4 ori pana acu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iei crash-uri si iti spune sa reinstalezi.

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, dar unde caut crash-urile?! dau funda?!

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Crash-uri = erori de la browser, pricepi? Daca tot nu merge, i-ati alt browser.

| gogυ a răspuns:

Incearca srware iron, comodo dragon, chromium sau cool novo. In principiu sunt browsere din aceiasi familie cu google chrome, aceleasi pluginuri acelasi aspect. Recomand asta http://www.softpedia.com/get/Internet/Browsers/SRWare-Iron.shtml