| Narcis494 a întrebat:

Mi s-a stricat si mie blututul si as vrea sa trimit niste poze de pe telefon pe calculator, spuneti-mi si mie va rog daca exista vreun program pe internet prin care as putea sa trimit pozele.

Răspuns Câştigător
| CristianB a răspuns:

Dropbox: https://www.dropbox.com/

e conceput special cred eu pentru un transfer rapid a fişierelor de pe mobil pe PC şi invers prin conexiune la internet. Instalezi aplicaţia pe mobil(să ai android!), îţi creezi un cont şi trimiţi direct fişiere într-un folder dropbox de pe PC ce se actualizează constant(asta dacă instalezi şi pe Pc un mic progrămel ce ţi-l prezintă după înregistrare), dar poţi să descarci fişierele trimise şi direct de pe browser.