| Criss1105 a întrebat:

Cum pot sa trimit poze de pe telefon pe calculator? Adica exista vreun program? Foloseam adaptor insa s`a stricat big grin. As dori un link si o explicatie despre cum se foloseste programul (daca exista). Thx! :*

6 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Daca telefonul are bluetooth cumpara-ti. este 25-30 de lei la un magazin de telefoane si este usor de folosit. iti recomand BlueSoleil. Asta e bun!

| muzicalBoX a răspuns:

Bluetooth sau cablu de date

| Antonia90 a răspuns:

Ce telefon ai? Atunci cand primesti telefonul, primesti si cu CD cu un program cu care pui: melodii, poze din calculator pe telefon si poti si sa pui din telefon pe calculator!

| ellamaria a răspuns:

Cu siguranta nu exista asa ceva. daca ar exista care ar mai fi rolul adaptoarelor. insa mai este o modalitate de ati scoate pozele din telefon pe calculator. este vorba despre bluetooth `ul pentru calculator. este ca un fel de stick. mai micut, il bagi in calculator il instalezi si gata. costa cam 30 de lei unu.

| Criss1105 explică:

E un Samsung B3310.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incerc sa aflu acelasi lucru!