| m3m3sje a întrebat:

Pentru utilizatorii de paysafecard am o intrebare: Dupa ce cumperi un cod paysafe si il introduci pe site-ul lor oficial, codul se mai poate folosi si altundeva sau poti plati doar de pe site?

Răspuns Câştigător
| Dennisz a răspuns:

Nu il mai poti folosi, poti doar sa faci plati din contul tau de paysafe.
Dar e mai ok asa, deoarece ai multe beneficii daca esti un utilizator regulat paysafe.

| m3m3sje explică (pentru Dennisz):

Aha, pai eu am vandut ceva online prin cod paysafe si nu eram sigur daca respectivul mai poate folosi codul sau nu

| Dennisz a răspuns (pentru m3m3sje):

Mai faceam si eu din astea, daca ma intelegiwinking
Dar nu, odata folosit codul in contul paysafe, nu se mai poate refolosi.

| m3m3sje explică (pentru Dennisz):

Ok happy Mersi mult!