| KoNeTi a întrebat:

Cum pot plati pentru League of Legends cu PaySafeCard?. Am auzit ca poti doar sa te duci la un paysafe, platesti si iti da un fel de bon cu un cod? Asta este tot? Imi va trebui un card?

2 răspunsuri:
| Uzi17 a răspuns:

Nu ai nevoie de card, dupa ce iei bonul de la paysafe intri pe lol in store>purchase rp>paysafecard

| ElegyDrift a răspuns:

Te duci la un paysafe la tine in oras ii dai banii cash si iti da un bon cu un cod. Acel cod il vei folosi pentru lol