| alex癌 a întrebat:

..
Sunt in Italia, si vreau sa stiu care ii cea mai buna metoda de a transfera bani in Romania

Am citit de pe un site!
O si mai ieftina modalitate de a trimite bani in Romania ar fi deschiderea unui cont curent la www.nationwide.co.uk. Aceasta modalitate e buna daca deschizi un cont si lasa-ti o copie a cardului respectiv familei sau unor persoane de incredere ca sa il foloseasca in Romania sau alta tara. Aceasta fiind cea mai buna rata de schimb posibila la ora actuala.
A folosit cineva asa ceva?

2 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Sincer is de 7 ani aici si cea mai buna metoda e Western Union (costa oleaca) sau Atlassib : pana in 100 euro te costa comision de trimitere 5 euro apoi creste pretu treptat oricum Atlassib e cel mai ieftin, poate ridica banii in 30 minute de la confirmarea codului cand ii trimiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atlassib este cel mai indicat