| Chelos a întrebat:

Unde as putea gasi un service bun in Ploiesti ca sa imi repar laptopul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa te pacaleasca aia trimite la un service autorizat din Bucursti
senzational transportul este GRATUIT
verificarea si diagnosticarea este GRATUITA
tot ce trebuie sa faci este sa suni la 0742 726 843 sau sa intri pe http://www.servskills.ro/informatii-contact si completezi formularul si in2 zile vine la tine acasa un Fan Courier si iti ia produsul in in 4 zile maxim ti-l aduce inapoi si platesti doar reparatia
senzational ce simpla e viata