| andwXXL a întrebat:

va rog din tot sufletul spuneti-mi si mie de unde i-au jocuri pentru replica iphone avea pe el tom cat fruit ninja etc de unde pot descarca aplicatii asemanatoare in afara de appstore si google play dau funda pentru cel mai bun si concret raspuns

Răspuns Câştigător
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

In general replicile iphone din cauza ca nu sunt originale au o tendinta de lag de multe ori sunt mai altfel! ...Si unele sunt chiar praf, acum al tau daca merge bine e destul de bine iar un site bun de downloadat jocuri incearca
emobil9 cam asa... sau e9
Sper ca ti-am fost de folos
FUNDA?