| tigru123456 a întrebat:

Vreau si eu idei de nume pentru canalul meu de Youtube. Postez videoclipuri haioase si interesante.

Răspuns Câştigător
| NellieLovett a răspuns:

ViiRaziSiPleci
ViiTristPleciVesel
Portiaderas
InteligentiiSiAmuzantii
VideoclipuriHaioaseSiInteresante tongue

2 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Cand alegi un nume, cauta sa vezi daca mai exista altele asemanatoare.El, numele canalului, trebuie sa reflcte daca se poate ceea ce vrei sa arati.Dar poate fi si general, daca gasesti o denumire mai wow.Totul insa se v-a rezuma la calitatea celor postate.Succes.(Interesant! TigrulHaios!, poate fi un nume, nu, mai cauta si tu singur, eventual ne poti intreba dupa ce te-ai oprit la 2-3 nume care ni se pare mai potrivit.

| Miksha a răspuns:

Incearca sa gasesti un nume simplu si original, poate ceva ce are o semnificatie importanta pentru tine, oamenii vor veni la tine pe canal pentru continut si calitatea videoclipurilor, nu pentru nume, deci axeaza-te mult pe asta. Si cum a zis si Adrian, originalitatea numelui este de asemenea foarte apreciata.

daca te-ai gandit la cateva nume le poti impartasi cu noi si vom putea vedea in ce mod le putem schimba sau imbunatatii daca este nevoie.