| David2120 a întrebat:

Idei de videoclipuri pentru canalul meu de YouTube!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Canalul tau si ideile noastre? Trebuie sa platesti drepturi de autor.

| MihaelaDart a răspuns:

Daca nu ai nici o idee, preferabil sa nu-ti faci. Trebuie sa ai o atractie, ceva care te pasioneaza pentru a publica, nu sa fi in trend cu altii sau doar de dragul de a avea canal Youtube.

| sierra1 a răspuns:

Esti inutil, neamuzant, expirat, ratat si induci oamenii in eroare așa cum chiar tu vomiți altăturat

" nujbro : Nu lua nimic de mai sus in serios."

| sierra1 a răspuns:

"cand iti zice cineva ca esti prost," - așa reacționezi, scrii mult și pe măsură cu starea ta?

| sierra1 a răspuns:

"Oaie, mi-ai cautat prin raspunsuri " - iar ai impresia că vorbești cu mă-ta? (cu cratimă, desigur)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Top 10 idei pentru un canal de YouTube.

Răspuns utilizator avertizat
| BumiWolfie15 a răspuns:

1 Gaming
2 Dacă ai voce frumoasă apucă-te de cântat.
3 Dacă ai talent la desen înregistrează-te în timp ce pictezi, dar idei inventive și pe speed că lumea se plictisește repede și vor să vadă mai mult rezultatul.
4 Încearcă provocări de-astea mai populare de pe YouTube (de exemplu jocul cu am/n-am, îi fac farse mamei, etc)
5 Reacționează la alte videoclipuri populare (cum fac Snik și Andrei Cosmin)
6 Fă slime.Ai fi surprins, dar unul dintre videoclipurile din România este unul în care se face slide.
7 Dacă ai bani creează-ți un blog în care să prezinți când călătorești sau ce lucruri scumpe deții
8 Dacă ai animale multe și frumoase ai putea să te distrezi cu ele și să filmezi. Au fost în vogă videoclipurile cu pisici care se relaxa în cutii de carton, cu hamsteri care explorau un labirint micuț și multe altele. Oamenii în general iubesc animalele, mai ales când fac chestii drăgălașe.
Dacă ai orice altă pasiune, nu te feri să o exploatezi cu ajutorul internetului.

| BumiWolfie15 a răspuns (pentru BumiWolfie15):

Pardon,unul dintre cele mai vizionate videoclipuri din România este unul în care se face slime. *