| tigru1 a întrebat:

Cum schimb numele canalului de Youtube? Si daca puteti sa-mi dati si mie niste idei de nume, postez videoclipuri amuzante.

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Foarte simplu intri la setari "https://www.youtube.com/account" dupa o sa-ti apara numele canaluli si "Editeaza pe Google" iar apoi dai click pe "Editeaza pe Google" si de duce pe "https://aboutme.google.com/u/0/#name" iar de aici cred ca te descurci si tu.

Eu cred ca cel mai bine este sa-ti pui numele canalului care-ti place tie, de ex: "Razi de mori" / "Zambaretii" / "Mori de ras" si etc. nu am idei dar ai putea sa-ti faci tu o idee dupa contentul tau, daca e un content funny atunci pui un nume pentru acel content, dar daca sunt video-uri cu tine atunci nu pune nume de genu "Razi de mori" atunci trebuie sa-ti faci tu propriul nume care sa te reprezinte.

| tigru1 explică (pentru ovidiu123432):

Mersii frumos! o zi faina sa ai

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Poti da orice nume vrei, atat timp cat nu mai exista un canal cu acelasi nume.