| Nicknamenone02 a întrebat:

Salut, unde as putea sa gasesc o tablă de OUIJA in Botoşani sau Iaşî

6 răspunsuri:
| samuelrockwer a răspuns:

Salut, Iasi dar cel mai bine sau mai sigur sa comanzi online, eu asa am facut https://www.okazii.ro/cautare/ouija.html

| pam0pam a răspuns:

Comanda pe internet. Sigur gasesti pe un site ceva.

| Fatayou a răspuns:

Intrebarea mea ramane: De ce ai arunca banii de aiurea pe niste chestii nevaloroase, care pacalesc oamenii? Ele nu te ajuta cu nimic!

| AndreiBalan a răspuns:

1.Vezi sa nu te posedeze spiritul pe care il contactezi
2. Daca merge plz sa imi zici si mieii

| Fatayou a răspuns (pentru AndreiBalan):

1. De ce ai vrea sa contactezi un spirit? Si de unde stii caci cu cel ce vei vorbi e un spirit?
2. Spiritele nu te pot poseda, tu ai liberul arbitru si tu decizi ce e bine si ce e rau pentru tine
3. Nu exista spirite, sau cel putin ele nu se mai intorc in lumea noastra
Deci iti recomand sa nu incerci asa ceva! happy

| 78intrebari12raspunsuri a răspuns (pentru Fatayou):

Probabil pentru a colectiona chestii occult?
happy