| BezeaToxica a întrebat:

Voi ce ati alege intre un telefon( eboda rainbow v40, la vreo 450 lei0 sau un psp( 2004 la mana a 2).
Am deja un Nokia asa 302 de 1 an dar am strans bani si vreau sa iau ceva pentru jocuri dar nu ma pot decide! Funda+ vot primului raspuns!

2 răspunsuri:
| Chumlee a răspuns:

Cu toate ca acuma e la moda sa ai telefon, eu as alege PSP, fiindca te poti juca mult mai multe jocuri... De la GTA la Sims si alte jocuri, plus ca jocurile psp, la mana a doua nu sunt deloc scumpe. Daca vrei un PSP in stare excelenta, sa imi spui

| Ciobanu_Nely_1948 a răspuns:

Eu m-as duce pe PSP daca vrei jocuri calumea.