| paint9 a întrebat:

Salut,vreau să merg în Constanța în vacanță în august, vom fi 4 persoane, avem nevoie de 2 paturi,bucătărie și baie cu apă caldă,nimic altceva, am încercat pe olx dar acolo sunt prețuri mari, vreau pînă la 150 lei, hotelurile sunt scumpe, aveți idei unde sunt locuri care să-mi convină?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Cand ajungi acolo, vei avea surpriza să vezi pe marginea şoselei (sunt mulţi) oameni cu chei în mâna fluturându-le spre voi.
(Doar dacă esti cu maşina)
Dacă mergi cu trenul, întreabă pe cine şti că a mai fost, să îți recomande pe cineva, e cea mai bună metodă! Succes
Funda?