| Roll_Robyy_1996 a întrebat:

Salut vreau si eu sa stiu dc nu imi merge sa instalez driverele la placa video ATI RADEON hd 6490M 1gb ram am cautat driverele corespunzatoare le-am gasit le-am instalat sunt sigur ca acelea sunt si nu imi arata la dxdiag acolo ca am driverele instalate. PLaca este dedicata dar nu stiu ce fel de drivere imi trebuie am incercat si cu hydravision cu de toate cu autodetector de drivere nimic nici unu nu apare acolo tin sa precizez ca am win 7 home premium x64 biti. Va rog un rasp cat mai rapid. A... si nu merg nici jocurile de exemplu cs pe open gl sau alta rezolutie mai mare.

Răspuns Câştigător
| dominyksk a răspuns:

Salut, incearca cu programul everest sa vezi exact ce placa video ai, si dupa care te duci pe site oficial ati -> http://www.amd.com/......6400m.aspx de aici iti ei driver :)

1 răspuns:
| Roll_Robyy_1996 explică:

Tocmai am aflat ca este de la windows aveam din ala de expira in 30zile si de aia... acum imi descarc ultimate mersi de ajutor daca nu e de la windows incerc ce ai zis tu. intre timp mai astept pareri sau daca nu iti dau tie funda.