| Roll_Robyy_1996 a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa imi dati un site pentru downloadarea oricare driver pentru pc sau laptop de preferabil laptop mi-am comandat de pe net acest HP http://www.cel.ro/......s-cadou-l/ si are placa video Dedicata dupa cum spune acolo dar mie imi arata cand bag dxdiag scrie cam asa Insert Graph Integrated graph hd cam asa ceva si eu asta aveam si pe pc pana sa bag driverele dar pe pc am Nvidia ma rog nu conteaza. Vreau un site sau un link de downloadarea driverului placii video Ati Radeon HD 6940 daca se poate am tot cautat si nu stiu unde sa mai caut am windows 7 home premium pe laptop scrie mai multe detalii in linkul precizat. VA rog un raspuns cat mai complex cat mai sincer si serios daca se poate dau funda!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Iti este lene sa cauti?

http://h20000.www2.hp.com/......eIndex.jsp

| Roll_Robyy_1996 explică (pentru K0sti):

Nu dar numai ca nu sunt chiar asa experimentat in cautari... revin cu post daca imi merg driverele iti dau fundahappy

4 răspunsuri:
| Roll_Robyy_1996 explică (pentru K0sti):

Ceva mai concret exact linkul daca se poate te rog eu frumos ca acolo am cautat si eu nu neeparat pe Craiova dar mersi si pentru acest link e foarte folositor dar acolo am cautat si eu la amd support si nu am gasit daca tu gasesti e ok daca imi poti lasa linkul ai linkul mai sus cu laptopu si ce placa are

| Roll_Robyy_1996 explică:

Intre timp mai astept pareri