| Rapidistu_Ionut_1994_JZne a întrebat:

Salut, am instalat windows 7 home merge perfect dar cand sa intalez driverele nu le instaleaza, nu apare iconita de install... la fel si pentru placa de retea nu merg, din ce cauza? Am avut acum ceva timp un windows 7 la care nu era necesar sa instalez eu drivere, stiti cumva cum se numeste?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

7 ultimate

| K3nzoRRR a răspuns:

De obicei nu îți apar poate nu ai bifat o căsuța IKON DESKTOP.

| K3nzoRRR a răspuns:

Icon*

| Rapidistu_Ionut_1994_JZne explică:

Problema e ca nu pot instala placa de retea... ca aia integrata nu mai merge.