| Ady2098 a întrebat:

Am si eu o problema cu placa video.Am instalat azi Windows 7 Home Premium,l-am activat si cand dau la dxdiag zice ca am placa VGA STANDARD si nu am nici un fel de acceleratie, nici 3d, nici DIRECTDRAW si nici AGP TEXTURE.De la ce poate sa fie.Am avut XP SP3 si nu imi facea asa.Nu instalam pe XP nici un driver sau program.Cand am dat la PROPRIETES DISPLAY am gasit ca as avea placa video de 16 MB.Eu am placa video ATI RADEON 9200 PRO FAMILY DE 128 MB CU 64 BITI SI WINDOWS 7 HOME PREMIUM PE 32 BIT. Spuneti-mi ce sa fac sa imi apara placa video si acceleratiile de la placa video.Nu am drivere. Daca e de la drivere, de unde le pot lua.Am cautat pe google si nu am gasit. Dati-mi voi site.Va multumesc.Dau vot si funda!

Răspuns Câştigător
| FirstplaceXXX a răspuns:

Descarca programul de aici http://www.softpedia.com/get/Tweak/System-Tweak/Easy-Driver-Pro.shtml
detecteaza si instaleaza!