| wintermee11 a întrebat:

Am google disc setat pe limba poloneza si nu reusesc sa setez limba romana...ramane tot poloneza.Ce mama zmeului trebuie sa fac? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iRobby a răspuns:

Fa ce iti spun eu!

Daca folosesti Internet Explorer, in dreapta sus in colt, apare o rotita mica. Dai click pe ea, apoi te duci la Setarile internetului (penultimul rand).
Dai click pe penultimul rand, apoi iti apare un chenar dreptunghiuliu in care poti seta homepage-ul. Stergi tot ce scrie acolo si scrii asa:

http://www.google.ro/

dupa ce ai scris asta in chenarul ala jos de tot sunt 3 butoane pe care le poti bifa: OK RENUNTA si inca unu' nu stiu exact. Il apesti pe al 3lea (jos de tot, dreapta, in colt) apoi pe OK (primul). Apoi trebuie sa iesi din Internet si sa intri iar;)

Funda?! (: