| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Am o pereche de casti de la mediatech cu 2 mufe (una de la microfon si una de la casti) si as vrea sa le bag in laptop-ul meu. Problema este ca la laptop am doar 1 jack (loc de casti), iar daca bag mufa de la casca se aude sunteul in casti iar daca bag de la microfon la fel, tot prin casca se aude. Cum pot face ca sa folosesc microfonul de la casti si sunetul de la difuzoarele laptop-ului? Funda+vot!

1 răspuns:
| Molodoi a răspuns:

Salut! Trebuie sa cumperi un adaptor ca sa le poti baga pe amandoua.