| lostsoul4ever a întrebat:

Am si eu o problema am un Nokia 6303 si de 2 zile nu imi mai merge camera tot imi zice ca e in asteptare si nici nu mai imi da voie sa activez bluetooth-ul, a mai patit cineva asa ceva stie ce e de facut? Merge reparat de catre mine? Precizez ca am schimbat softul si tot nu merge. Multumesc!

3 răspunsuri:
| CosminKenT a răspuns:

Ai facut update de soft? S-au l-ai schimbat de la zero?

| alextotal a răspuns:

Salut. Sfatul meu este sa-l duci la un service. Iti recomand servisul de la Obor. Bafta

| lostsoul4ever explică (pentru CosminKenT):

Prima oara am facut update de soft si nu a mers iar a doua oara l-am schimbat de la zero si tot la fel...