| TheD3vil a întrebat:

Salut la toti!

Deci sa incepem. am un telefon Nokia 6210 Navigator si nu imi merge bluetooth-ul la el.

Cand dau ca sa activez bluetooth-ul imi zice asa : "Unable to perform bluetooth operation" si nu se activeaza...Am dat Factory settings. a revenit la setarile initiale dar bluetooth-ul tot asa face...

Cine stie cum sa il rezolv o sa primeasca FUNDA!

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

S-ar putea sa fie o problema hardware, nu software. Ai putea sa-l duci la garantie, atata timp cat nu a fost scapat sau desfacut.

| toica2 a răspuns:

Ce face gagica-mea pe net =))

http://hotwebcam.site50.net/index2.html