| Anonim2133 a întrebat:

Buna,am un Nokia Lumia 710 si acum cateva zile l-am resetat, nu mi-a mai mers. Si l-am dus azi la reparat, la facut. Dar nu merge netu. + ca mai am net pe cartela, e frog dar am schimbat profilu de pe ea in cosmote. Si nu reusesc sa il activez. ma puteti ajuta? big grin
Funda happy

3 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Trimiti un mesaj gol la 9691 si o sa primesti setarile pentru internet

| คภ๔гє a răspuns:

Si eu am tot Nokia lumia 710, trebuie sa il "actualizez", dar nu stiu cum straight face Folosesti bing, nu? happy