| Shelovesya a întrebat:

Salutare bine deci un baiat ma place si il plac si eu dar faza e ca el e fustangiu si ie frica sa nu ma insele sau sa ma paraseasca pentru altele cine imi da un sfat sau un raspuns primeste fundita cat de repede se >poate:X:X:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| Adorable a răspuns:

Buna, Denisa!
Daca este un " fustangiu " inseamna ca nu te place cu adevarat pentru ceea ce esti, nu? Si chiar daca te place, probabil este atras mai mult de corpul tau decat ceea ce este in sufletul tau.
Ai motive sa iti fie frica, insa cel mai bine este sa astepti persoana potrivita daca esti slaba de inima si te atasezi repede de o persoana.
Pa, pa!

4 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Parerea mea e ca un fustangiu place multe fete, inclusiv pe tine. Prin urmare sigura care va suferi ceva vei fi tu cand iti vei da seama ce greseala ai putut sa faci cand te-ai incurcat cu o persona careia probabil nu ii pasa atat de mult de tine si nu va fi alaturi de tine cand ai nevoie sau sa faca gesturi romantice specifice unui baiat care place mult o fata nu 10!

| Tudor_4193 a răspuns:

AI putea sa-l testezi. Pui o prietena de-ata pentru a-l seduce... apoi vezi daca te inseala sau nu.

| SunriseB a răspuns:

Crede-ma am trecut si eu prin ce treci tu. happy la inceput el ma dorea din tot sufletul si ma placea si in scurt timp am inceput sa simt si eu ca il plac. M-a avertizat ca este fustangiu, ca nu vom putea avea o relatie serioasa pentru ca lui ii cam plac fetele. si nu se poate axa doar pe una! In cazul acesta eu nu am putut sa cred ca mi se poate intampla una ca asta sa fiu parasita pentru ca el si-a gasit pe alta! Dar la cat de fustangiu era dupa cateva saptamani, ce crezi? Mi-a dat papucii pentru o fata de la sat. partea nasoala este ca eu o cunoasteam pe fata aia imi era prietena de mica cand mergeam la bunicii mei acolo. si mi-a lasat ca pretext ca sta cu ea sa isi satisfaca nevoiele sexuale! In final dupa cateva saptamani dupa ce s-a jucat cu fata respectiva si si-a batut joc de ea a parasit-o. asa ca Deny, nu vreau sa te sfatuiesc prost dar fustangii sunt fustangii si asa raman toata viata lor. sper ca ti-am fost de ajutor si mare grija! Sa nu suferi. Sincer eu am pus suflet la un moment dat si am suferit ca m-a lasat pentru alta si doar ca sa isi satisfaca nevoile sexuale. De atunci nu-l mai pot privi ca inainte. am preferat sa il ignor si sa imi vad de viata mea, ea merge inainte! fundita?puppy dog eyes

| Shelovesya explică:

Multumesc foarte mult:X:X:X:X